FANDÍME INOVACÍM
O nás

FANDÍME INOVACÍM

CIT-Con s.r.o. je ryze česká inženýrská společnost. Pomáháme našim významným klientům v růstu a dosažení stanovených cílů. Specializujeme se na oblast vývoje, testování a inovací pro automobilový průmysl.

O firmě

AUTOMOBILOVÍ NADŠENCI

Jsme sehraný tým zapálených nadšenců i ostřílených profesionálů zabývajících se vývojem a testováním technologií v oblasti automobilového průmyslu.


Od roku 2012 jsme působili v oblasti informačních technologií se zaměřením na celou škálu ITC služeb od outsourcingu přes servis a lokální podporu, až po komplexní správu informačních systémů velkých korporací a výrobních podniků. V krátké době jsme získali certifikaci u lídrů trhu jako Microsoft, Cisco, IBM a VMWare a celou řadu perspektivních zákazníků. 


Nové příležitosti na trhu v posledních letech nám umožnily specializaci výhradně na vývoj a testování technologií v oblasti automobilového průmyslu. Ve spojení se zkušenostmi německého koncernu ZF jsme se zařadili mezi rychle rostoucí poskytovatele těchto služeb v České republice. 

Díky rostoucí poptávce nejen na českém trhu jsme se rozhodli rozšířit naši působnost na Slovensko. O našem rozvoji svědčí také stěhování do nových, moderních kancelářských prostor v centru Prahy, založení nové pobočky, ale i splnění požadavků pro certifikaci ISTQB Silver Partner.


Jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a připravujeme se na splnění dalších norem a certifikací v automobilovém průmyslu.

 

      

CSR

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Integrování sociálních a ekologických hledisek do každodenních firemních operací a interakcí se zákazníkem patří mezi důležité pilíře naší společnosti. Poskytujeme finanční podporu veřejně prospěšným institucím a lidem v nouzi, podporujeme komunitní iniciativy, v našich kancelářích recyklujeme a jsme hrdým zaměstnavatelem Dobrých andělů.

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS
KARIÉRA

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

Automotive SW test inženýr

Chcete se podílet na vývoji automobilů budoucnosti a získat specifické know-how v perspektivním oboru? Nebaví Vás korporát, rádi byste pracovali v přátelském a neformálním prostředí? Přidejte se k nám.

Nástup: Dohodou

Automotive SW test manager

Máte skvělé komunikační a organizační dovednosti a rádi byste je uplatnili v perspektivním oboru? Baví Vás vedení teamů a projektů? Rádi byste pracovali v přátelském a neformálním prostředí? Přidejte se k nám.

Nástup: Dohodou